Schody drewniane Kielce - klasyczne na beton i dywanowe

Poszukujesz firmy wykonującej schody drewniane na terenie miasta Kielce? Nasza firma specjalizuje się w usługach produkcji i montażu nowoczesnych i klasycznych schodów drewnianych na terenie województwa świętokrzyskiego i okolic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarskiej nasze usługi świadczone są na jak najwyższym poziomie. Używamy najlepszych dostępnych na rynku produktów i materiałów aby nasi klienci mogli cieszyć się naszymi schodami przez długie lata.

Schody drewniane na beton - klasyczne z kapinosem

Schody drewniane w formie klasycznej charakteryzują się designem dopasowanym niemal do każdego wnętrza domu lub mieszkania. Schody klasyczne posiadają wysunięty nosek. który ma za zadanie zwiększyć wymiar pod nogę. W ten sposób schody są wygodne w codziennym użytkowaniu. Stopnie w większości przypadków mają grubość 40 mm. Podstopnice mogą być wykonane z płyty MDF w dowolnym kolorze z palety RAL lub drewniane. Do schodów klasycznych polecamy balustrady wykonane ze stali, drewna lub szkła.

schody drewniane kielce

Schody drewniane zamontowane w Kielcach. Stopnie dębowe o grubości 40 mm. Podstopnice z białego MDF. Balustrada z prętów stalowych malowanych proszkowo w kolorze czarnym.

Schody dywanowe na beton - nowoczesne rozwiązanie w minimalistycznym stylu

Schody dywanowe na beton charakteryzują się minimalistycznym stylem i prostą bryłą. Schody dywanowe w przeciwieństwie do schodów klasycznych nie posiadają wystającego kapinosa. Sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Dobrym rozwiązaniem do schodów dywanowych jest wykonanie balustrady ze szkła hartowanego. Zapewnia ona nie tylko nowoczesny wygląd ale i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.

Schody dywanowe na konstrukcji betonowej wykonane zostały z drewna dębowego o grubości 40 mm. Do schodów zamontowane było podświetlenie LED. Szkło hartowane wycinane w ZĄB o grubości 10 mm. Poręcze drewniane malowane na biało.

schody dywanowe na beton kielce