Schody drewniane na beton to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie wytrzymałość. Budujesz lub urządzasz dom na terenie miasta Kielce lub okolic? Firma AVANTE specjalizuje się w produkcji i montażu nowoczesnych schodów drewnianych na konstrukcji żelbetowej lub stalowej. Nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie, tak aby nasi klienci mogli cieszyć się naszymi schodami przez wiele lat. Dbamy o to, aby każdy element składający się na schody drewniane był odpowiednio dobrany pod względem jakości.

Schody drewniane na beton. Proces produkcji i montażu.

Aby cały proces produkcji i montażu schodów drewnianych przebiegł w należyty sposób nasza firma zaczyna od pomiaru i odpowiedniego projektu schodów i balustrad. Poprzez zaprojektowanie schodów w programach CAD, montaż przebiega szybko i sprawnie. Do schodów drewnianych projektujemy i wykonujemy różnego rodzaju balustrady ze szkła, stali lub drewna. Usługi świadczymy na terenie Kielc i miejscowości odległych od naszej firmy o 250 km.

Schody drewniane z kapinosem - prostota i elegancja.

Schody drewniane z kapinosem to tradycyjne rozwiązanie dopasowane niemal do każdego wnętrza domu lub mieszkania. Charakteryzują się wysuniętym kapinosem (noskiem), który wychodzi nad poprzedzający stopień o 25 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy więcej miejsca na stopę. Zazwyczaj w tego typu schodach montujemy podstopnicę wykonaną z białej płyty MDF o grubości 18 mm w kolorze białym, czarnym lub innym odcieniu z palety RAL. Podstopnica może być też drewniana jak pozostałe elementy tj. stopnie, słupy, poręcze, tralki. Wykonujemy schody zabiegowe, proste i ze spocznikiem.

schody drewniane na beton warszawa Piaseczno mińsk mazowiecki myszków
Schody drewniane na beton Oświęcim

Zdjęcia przedstawiają schody klasyczne z kapinosem. Grubość stopni drewnianych – 40 mm. Podstopnice wykonane z białej płyty MDF o grubości 18 mm. Listwy wykończeniowe w kolorze białym RAL 9003 o grubości 12 mm. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm mocowane na uchwytach punktowych (rotuły). Realizacja w Kielcach.

Schody dywanowe na beton - nowoczesne i solidne rozwiązanie

Schody dywanowe na beton to idealne rozwiązanie dla inwestorów ceniących sobie minimalizm i elegancję. Ten rodzaj schodów drewnianych charakteryzuje się brakiem kapinosa. ich charakterystyczna budowa przypomina swobodnie spływający dywan pomiędzy kondygnacjami. W przeciwieństwie do schodów klasycznych podstopnica musi być drewniana o grubości takiej samej jak stopnie. Zazwyczaj ta grubość mieści się pomiędzy 38 a 40 mm. Schody dywanowe na beton są bardziej zaawansowane pod względem produkcji jak i montażu.

Schody dywanowe na beton Kielce - świętokrzyskie z balustradą stalową
Schody dywanowe Wieliczka

Powyższe zdjęcia przedstawiają schody dywanowe na beton. Grubość stopni i podstopni – 40 mm. Materiał – dąb. Balustrada ze stali czarnej spawana w formie litery U – malowana proszkowo w kolorze czarnym.

Schody drewniane na beton - przykładowe realizacje na terenie miasta Kielce

Schody na beton Kielce
Schody na beton Kielce

Schody dywanowe na konstrukcji żelbetowej o grubości 40 mm.

Warszawa, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Myszków - oferta wykonawstwa schodów drewnianych na beton.
Schody dywanowe na beton Kielce

Schody dywanowe na beton. Grubość stopni i podstopni 40 mm. Układ schodów proste ze spocznikiem. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm wycinana z tzw. ZĄB.

Schody drewniane z kapinosem Kielce
Schody drewniane z kapinosem Kielce

Schody drewniane z kapinosem o grubości 40 mm. Podstopnice białe, balustrada klasyczna wykonana z drewna.