Balustrada ze stali

Balustrady wykonane ze stali są przede wszystkim nowoczesne i wkomponowują się idealnie do każdego wnętrza domu lub mieszkania. Wykonujemy balustrady z różnego rodzaju stali. Na załączonych zdjęciach widnieje balustrada wykonana z profilu 40 x 40 mm i 20 x 20 mm z drewnianym pochwytem. Dolna balustrada w formie harfy wykonana została z rur bezszwowych o średnicy 27 mm. Wszystkie elementy stalowe pomalowane zostały w kolorze czarnym RAL 9005.

schody drewniane kraków
schody drewniane krakow 2

Głównym zadaniem balustrady mocowanej do schodów drewnianych jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom oraz dodatkowe ozdobienie  wnętrza w naszych domach. Właściwy wybór balustrady sprawi, że schody staną się atrakcyjniejsze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Prezentujemy Państwu kilka rodzajów balustrad

Balustrada ze stali – wycinana laserowo

Balustrady wycinane laserowo charakteryzują się niebanalnym designem i wysoką wytrzymałością. Tego typu balustradę można zaprojektować w różnych wzorach i kolorach. Wykonywane są na plazmowych obrabiarkach numerycznych i malowane proszkowo. Malowanie proszkowe jest dużo lepszym rozwiązaniem od lakierowania natryskowego, ponieważ farba utwardzana w piecu charakteryzuje się większą odpornością na zarysowania i obicia

Balustrada szklana – bezpieczna i nowoczesna

Balustrady szklane charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek numerycznych szkło wyprodukowane jest precyzyjnie z bardzo wysoką dokładnością – mowa tutaj o balustradzie ze szkła hartowanego wycinanej w tzw. ZĄB. Balustrady ze szkła są bardzo wytrzymałe i są w stanie przenosić bardzo duże obciążenia. Szkło można zamówić w różnych odcieniach. Najbardziej popularnym jest tradycyjne szkło typu FLOAT i bardziej niebieskie OPTIWHITE. Nasza firma zajmuje się montażem tego typu balustrad wraz ze schodami drewnianymi.

schody drewniane z podestem Kraków
balustrada drewniana

Balustrada drewniana – tradycyjna i zawsze modna

Balustrady drewniane można idealnie wkomponować w każdego rodzaju wnętrze domu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością w ich codziennym użytkowaniu. W skład balustrady drewnianej zazwyczaj wchodzą tralki mocowane do stopni i poręcz. Elementy te mogą być wykonane w różnych kolorach – naturalne, białe lub w innym kolorze z palety RAL.

Balustrada wykonana z prętów stalowych – harfa

Wykonujemy balustrady z prętów stalowych o różnych średnicach i kolorach. Balustrady wykonane z prętów charakteryzują się łatwością w użytkowaniu i szerokim zastosowaniem jako dodatkowa aranżacja wnętrza domu. Można montować je na wiele sposobów – w pionie, poziomie lub w formie tzw. Harfy.

Schody drewniane Tarnów

Wykonujemy balustrady i schody drewniane na beton na terenie małopolski i śląska. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.