Balustrada ze stali czarnej

Balustrada ze stali czarnej przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Balustrady stalowe mocowane do schodów są idealnym rozwiązaniem do domów lub mieszkań wykonanych w nowoczesnym stylu. Wykonywane przez nas balustrady malowane są proszkowo lub natryskowo. Wykonujemy balustrady typu HARFA, RURKI, PROFILE PIONOWE LUB POZIOME a także w innych wzorach wybranych przez klienta.

Głównym zadaniem balustrady mocowanej do schodów drewnianych jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom oraz dodatkowe ozdobienie  wnętrza w naszych domach. Właściwy wybór balustrady sprawi, że schody staną się atrakcyjniejsze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Prezentujemy Państwu kilka rodzajów balustrad

 

BALUSTRAD TYPU HARFA:

schody dywanowe z balustradą stalową

BALUSTRADA WYKONANA Z PROFILI STALOWYCH 30×30 MALOWANA PROSZKOWO W FORMIE LITERY „U”

Schody dywanowe Wieliczka

BALUSTRADA TYPU „NIEŁAD”, RAMA WYKONANA Z PROFILI 30X30 + WYPEŁNIENIE ŚRODKOWE 15X15

schody drewniane kraków
schody drewniane kraków 5

BALUSTRADA KLASYCZNA WYKONANA Z PROFILI STALOWYCH 20X20 + PORĘCZ DREWNIANA

schody drewniane z balustradą typu harfa

BALUSTRADA STALOWA W FORMIE LITERY „U” Z DYSTANSEM – PROFILE STALOWE 20X20

schody drewniane z barierką stalową

KLASYCZNA BALUSTRADA STALOWO – DREWNIANA
SŁUPY I PORĘCZE DREWNIANE + WYPEŁNIENIE PROFILE 20X20 MALOWANE PROSZKOWO

Schody drewniane Wieliczka
IMG_20211015_120232[1]

BALUSTRADA WYKONANA W CAŁOŚCI Z PŁASKOWNIKA ZIMNO GIĘTEGO 20X6 MM – MALOWANA PROSZKOWO

hdr
schody dywanowe z balustradą stalową

Balustrada szklana – bezpieczna i nowoczesna

Balustrady szklane charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek numerycznych szkło wyprodukowane jest precyzyjnie z bardzo wysoką dokładnością – mowa tutaj o balustradzie ze szkła hartowanego wycinanej w tzw. ZĄB. Balustrady ze szkła są bardzo wytrzymałe i są w stanie przenosić bardzo duże obciążenia. Szkło można zamówić w różnych odcieniach. Najbardziej popularnym jest tradycyjne szkło typu FLOAT i bardziej niebieskie OPTIWHITE. Nasza firma zajmuje się montażem tego typu balustrad wraz ze schodami drewnianymi.

Schody dywanowe Wieliczka
schody dywanowe na beton

Drugą metodą montażu balustrady szklanej jest system mocowania punktowego – na rotułach.

led

Balustrada drewniana – tradycyjna i zawsze modna

Balustrady drewniane można idealnie wkomponować w każdego rodzaju wnętrze domu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością w ich codziennym użytkowaniu. W skład balustrady drewnianej zazwyczaj wchodzą tralki mocowane do stopni i poręcz. Elementy te mogą być wykonane w różnych kolorach – naturalne, białe lub w innym kolorze z palety RAL.