...

Istotny element związany ze schodami drewnianymi  – balustrady

Balustrada ze stali czarnej

Balustrada ze stali czarnej przede wszystkim charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Balustrady stalowe mocowane do schodów są idealnym rozwiązaniem do domów lub mieszkań wykonanych w nowoczesnym stylu. Wykonywane przez nas balustrady malowane są proszkowo lub natryskowo. Wykonujemy balustrady typu HARFA, RURKI, PROFILE PIONOWE LUB POZIOME a także w innych wzorach wybranych przez klienta.

Głównym zadaniem balustrady mocowanej do schodów drewnianych jest zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom oraz dodatkowe ozdobienie  wnętrza w naszych domach. Właściwy wybór balustrady sprawi, że schody staną się atrakcyjniejsze i wygodne w codziennym użytkowaniu. Prezentujemy Państwu kilka rodzajów balustrad

Balustrada typu harfa

balustrada typu harfa

BALUSTRADA WYKONANA Z PROFILI STALOWYCH 30×30 MALOWANA PROSZKOWO W FORMIE LITERY „U”

balustrada typu U stalowa 30x30
balustrada typu U stalowa 30x30

BALUSTRADA TYPU „NIEŁAD”, RAMA WYKONANA Z PROFILI 30X30 + WYPEŁNIENIE ŚRODKOWE 15X15

BALUSTRADA KLASYCZNA WYKONANA Z PROFILI STALOWYCH 20X20 + PORĘCZ DREWNIANA

BALUSTRADA STALOWA W FORMIE LITERY „U” Z DYSTANSEM – PROFILE STALOWE 20X20

KLASYCZNA BALUSTRADA STALOWO – DREWNIANA

SŁUPY I PORĘCZE DREWNIANE + WYPEŁNIENIE PROFILE 20X20 MALOWANE PROSZKOWO

BALUSTRADA WYKONANA W CAŁOŚCI Z PŁASKOWNIKA ZIMNO GIĘTEGO 20X6 MM – MALOWANA PROSZKOWO

Balustrada szklana – bezpieczna i nowoczesna

Balustrady szklane charakteryzują się przede wszystkim wyjątkowym i nowoczesnym wyglądem. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych obrabiarek numerycznych szkło wyprodukowane jest precyzyjnie z bardzo wysoką dokładnością – mowa tutaj o balustradzie ze szkła hartowanego wycinanej w tzw. ZĄB. Balustrady ze szkła są bardzo wytrzymałe i są w stanie przenosić bardzo duże obciążenia. Szkło można zamówić w różnych odcieniach. Najbardziej popularnym jest tradycyjne szkło typu FLOAT i bardziej niebieskie OPTIWHITE. Nasza firma zajmuje się montażem tego typu balustrad wraz ze schodami drewnianymi.

balustrada szklana wpuszczana w kanał

Drugą metodą montażu balustrady szklanej jest system mocowania punktowego – na rotułach.

Balustrada drewniana – tradycyjna i zawsze modna

Balustrady drewniane można idealnie wkomponować w każdego rodzaju wnętrze domu. Charakteryzują się dużą wytrzymałością i łatwością w ich codziennym użytkowaniu. W skład balustrady drewnianej zazwyczaj wchodzą tralki mocowane do stopni i poręcz. Elementy te mogą być wykonane w różnych kolorach – naturalne, białe lub w innym kolorze z palety RAL.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.