...

Schody drewniane Zielonki

Schody drewniane montujemy na terenie Zielonki i w jej okolicach. Poszukujesz firmy, która wykona schody drewniane do twojego domu lub mieszkania? Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych na beton – klasycznych i dywanowych.

Schody drewniane na beton – klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton w formie klasycznej charakteryzują się wysuniętym noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń pod nogę. Elementy składające się na schody drewniane tj. stopnie, podstopnie, poręcze i słupki wykonywane są głównie z drewna pochodzenia polskiego – dąb, jesion, buk. Schody mają grubość 40 mm. Podstopnice można wykonać w kilku wersjach – drewniane, płyta MDF w dowolnym kolorze RAL lub szkła lacobel. Wiele naszych realizacji odbyło się już w Zielonkach.

Schody drewniane Zielonki

Zdjęcie przedstawia schody drewniane na beton z kapinosem. Stopnie wykonane zostały z drewna dębowego – litego o grubości 40 mm. Podstopnice z białej płyty MDF dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm – mocowana za pomocą uchwytów punktowych (rotuły). Dodatkowym elementem wykańczającym schody są listwy przyścienne z MDF lakierowane w kolorze białym RAL 9003.

Schody drewniane na beton – dywanowe

Schody dywanowe na beton charakteryzują się nowoczesnym i minimalistycznym stylem wykonania. Schody dywanowe sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Do schodów dywanowych na beton polecamy balustradę ze szkła hartowanego lub stali.

Schody dywanowe na beton Zielonki

Schody dywanowe na beton wykonane z jesionu. Grubość stopni i podstopnic 40 mm. Schody zabezpieczone powłoką olejową w kolorze jasno szarym. Do schodów zamocowana została balustrada ze szkła bezpiecznego VSG – hartowane i klejone folią 44.3 o łącznej grubości 10 mm. Szkło zostało oprawione w ramkę drewnianą – pochwyt i słupki.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.