...

Barierki na schody

Barierki na schody drewniane. Nowoczesne zastosowanie szkła, stali i drewna

Jak dobrać odpowiednią balustradę do schodów drewnianych?

 

Odpowiedni wybór barierki do schodów drewnianych wiąże się z kilkoma czynnikami mającymi wpływ na jej wygląd i funkcjonalność. Każdy rodzaj balustrady ma swoje zalety, jednak to na jaki model balustrady się zdecydujemy wiąże się z:

  • stylem wnętrza naszego domu lub mieszkania
  • rodzajem zamontowanych schodów
  • dostępną przestrzenią na schodach
  • wiekiem osób zamieszkujących dom

Barierka ze stali wycinanej laserowo – nowoczesne i solidne rozwiązanie

Barierki na schody ze stali wycinane laserowo są często wybierane jako aranżacja nowoczesnego wnętrza domu i schodów. Balustrady wycinane laserowo są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki malowaniu proszkowemu ich zewnętrzna struktura jest bardzo wytrzymała i łatwa w użytkowaniu. Barierki ze stali wycinanej laserowo możemy zaprojektować w dowolnych wzorach. Nowoczesne maszyny numeryczne obrabiają stal z wysoką precyzją, dzięki czemu podołają najbardziej wymagającym klientom. Balustrady wycinane laserowo idealnie komponują się niemal z każdym rodzajem wnętrza domu – zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

Stal lub szkło połączone z elementami drewna

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest połączenie szkła lub stali z elementami drewnianymi tj. słupki, poręcze i tralki. Drewno nadaje wnętrzu ciepła, eleganckiego wyglądu i praktyczności w codziennym użytkowaniu. Wykonujemy pełne barierki drewniane połączone z tralkami lakierowanymi w różnych kolorach.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju barierki do schodów drewnianych:

  • barierki ze szkła
  • barierki ze stali
  • barierki drewniane
Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.