...

Schody drewniane Warszawa

Schody drewniane montujemy na terenie miasta stołecznego Warszawa i w jego okolicach. Piaseczno, Pruszków, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, wszędzie tam dojedziemy i zrealizujemy zlecenie. Poszukujesz firmy, która wykona schody drewniane do twojego domu lub mieszkania? Zajmujemy się profesjonalnym wykonaniem i montażem schodów drewnianych na beton – klasycznych i dywanowych.

Schody drewniane klasyczne – co je wyróżnia?

Schody drewniane na beton z kapinosem charakteryzują się wysuniętym o 25 mm noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń do stawiania stopy. W dzisiejszych czasach schody drewniane nie pełnią roli tylko i wyłącznie łącznika pomiędzy kondygnacjami. Są głównym elementem wystroju naszych domów. Schody drewniane w połączeniu z balustradą ze szkła, stali lub drewna wpasują się niemal do każdego stylu wnętrza domu.

Zdjęcia powyżej przedstawiają schody drewniane z kapinosem. W obydwóch przypadkach do produkcji schodów zostało wykorzystane drewno dębowe o grubości 40 mm, podstopnice z białej płyty MDF o grubości 18 mm, listwy przyścienne z MDF lakierowanego w kolorze białym RAL 9003 oraz balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm mocowanego za pomocą uchwytów punktowych ze stali nierdzewnej.

Warszawa, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Myszków – oferta wykonawstwa schodów drewnianych na beton.

Budujesz lub urządzasz dom na terenie miasta Warszawa lub w okolicach? Nasza firma oferuje kompleksowe wykonawstwo i montaż kompletnych schodów drewnianych wraz z balustradami na terenie województwa mazowieckiego. W ofercie znajdą Państwo schody drewniane na beton w układzie prostym, zabiegowym lub ze spocznikiem. Wykonujemy balustrady ze szkła hartowanego, VSG (bezpiecznego), stali czarnej lub drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Schody dywanowe na beton – prostota i elegancja w każdym detalu

Schody dywanowe na beton charakteryzują się minimalistycznym stylem wykonania, prostotą i elegancją. Schody przypominają rozwinięty dywan wzdłuż pomiędzy kondygnacjami. Schody dywanowe nie mają klasycznych nosków. Elementy składające się na schody dywanowe – stopnie i podstopnice mają jednakową grubość – 40 mm. Do schodów dywanowych polecamy balustrady wykonane ze stali czarnej lub szkła hartowanego dokręcanego za pomocą uchwytów punktowych lub wpuszczaną w kanał.

Schody wykonujemy we wszystkich możliwych konfiguracjach i połączeniach stali, drewna i szkła. Polecamy drewno polskiego pochodzenia takie jak dąb lub jesion. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie schodów z drewna egzotycznego. Najlepszym rozwiązaniem zabezpieczenia schodów jest powłoka oleju twardego OSMO. Dodatkowo możemy wykonać schody w wersji szczotkowanej.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.