...

Schody Drewniane Tarnów

Schody drewniane Tarnów – podkarpackie

Tarnów to miasto, w którym budujesz lub wykańczasz dom? Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonawstwie schodów drewnianych na terenie podkarpacia, małopolski i śląska. Schody drewniane wykonane przez naszą firmę są solidne i wytrzymałe. Dbamy o każdy szczegół zarówno na etapie projektowania, produkcji i montażu. Wykonujemy wiele zleceń na schody drewniane w Tarnowie i okolicach.

Eleganckie schody drewniane – Jak wybrać odpowiednie schody?

Bardzo ważną decyzją podczas aranżacji wnętrza domu lub mieszkania jest wybór schodów drewnianych dopasowanych do pozostałych elementów wystroju naszego wnętrza. Schody drewniane dzielimy na schody samonośne i te, które montujemy na konstrukcji betonowej czyli nie samonośne. Schody na konstrukcji samonośnej charakteryzują się lekką konstrukcją, na której zamocowane są stopnie i podstopnie. W przypadku schodów samonośnych wyróżniamy także schody ażurowe – takie, które nie mają podstopnic i sprawiają wrażenie lżejszych optycznie. Aby dobrać odpowiednie schody musimy dowiedzieć się jakie modele mamy do wyboru.

Schody drewniane na beton – klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton możemy podzielić na klasyczne i dywanowe. Schody klasyczne charakteryzują się wystającym kapinosem (noskiem), który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń pod nogę. Kapinos zazwyczaj wysunięty jest przed podstopnicę o 25 mm. Schody klasyczne zazwyczaj składają się na stopnie drewniane o grubości 38 – 40 mm, podstopnia z drewna lub płyty MDF w wybranym kolorze oraz balustrady wykonanej ze szkła, drewna bądź stali tradycyjnej lub wycinanej laserowo.

Schody drewniane Tarnów – realizacja wykonana została z drewna jesionowego. Kolor schodów – bielony. Podstopnie z białej płyty MDF. Barierka z prętów stalowych połączona z drewnianymi elementami tj. poręcze i słupy.

Schody drewniane na beton – dywanowe

Schody dywanowe na beton charakteryzują się brakiem kapinosa. Sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu wzdłuż kondygnacji. Stopnie i podstopnie tworzą jeden ciągły element. To idealnie rozwiązanie dla klientów ceniących sobie minimalistyczny styl wykonania i prostą formę. Stopnie i podstopnie mają grubość od 38 do 40 mm. Do schodów dywanowych idealnie wkomponowują się balustrady ze szkła lub stali wycinanej laserowo.

Realizacja odbyła się w Tarnowie. Schody wykonane z drewna dębowego. Grubość stopni i podstopni – 40 mm. Balustrada ze szkła hartowanego wycinanego w tzw. ZĄB o grubości 10 mm.

Galeria zdjęć zamieszczona poniżej przedstawia schody drewniane dywanowe na beton. Schody zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Kolor schodów naturalny – zabezpieczony olejem naturalnym. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm. Realizacja wykonana w Miechowie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług. Montaże realizujemy na terenie Tarnowa i okolic.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.