...

Stopnie drewniane

Stopnie drewniane – dębowe, jesionowe, bukowe Kraków

Stopnie drewniane wykonywane są w nowoczesnej technologii zapewniającej idealny efekt wizualny oraz wysoką wytrzymałość. Stopnie wykonywane są z różnych gatunków drewna tj. dęba, buka, jesionu lub egzotyków.

Stopnie dębowe

Stopnie dębowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Stopnie dębowe są bardzo twarde i posiadają wyjątkową fakturę usłojenia. Słoje w drewnie dębowym są ze sobą mocno zbite. Stopnie dębowe zazwyczaj mają grubość od 38 do 40 mm. Drewno dębowe idealnie nadaje się na schody, podłogi, parapety i drzwi.

Stopnie jesionowe

Stopnie jesionowe podobnie jak dębowe są twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Faktura usłojenia drewna jesionowego jednak nieco się różni. Słoje są rozłożyste i bardziej widoczne. Stopnie jesionowe są jaśniejsze od dębowych, przez co można lakierować je w jaskrawych barwach.

Stopnie drewniane montaż i produkcja

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym wykonawstwie i montażu schodów drewnianych na terenie małopolski i śląska. Wykonujemy schody proste, z podestem i zabiegowe na konstrukcji samonośnej lub betonowej.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.