...

Schody drewniane na beton Oświęcim

Schody drewniane klasyczne i dywanowe Oświęcim

 

Firma AVANTE oferuje profesjonalne wykonawstwo i montaż schodów drewnianych i balustrad na terenie miasta Oświęcim. W naszej ofercie znajdą Państwo schody drewniane na beton z kapinosem i dywanowe. Wykonujemy balustrady wykonane z drewna, szkła i stali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Schody klasyczne charakteryzują się wysuniętym noskiem (kapinosem) o 25 mm poza podstopnice. Schody tego typu charakteryzują się większą powierzchnią na która stawiamy stopę. Zdjęcia przedstawiają schody drewniane na beton wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Stopnie w kolorze naturalnym – wosk twardy OSMO. Podstopnice wykonane zostały z białej płyty MDF o grubości 18 mm. Elementem ozdobnym i zapobiegającym brudzeniu się ścian są listwy o grubości 12 mm wykonane z MDF lakierowanego w kolorze białym. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm mocowana za pomocą uchwytów punktowych. Realizacja w Oświęcimiu.

Schody dywanowe na beton z balustradą ze szkła bezpiecznego VSG

Schody drewniane w wersji klasycznej można zastąpić nowoczesnymi schodami dywanowymi. Przedstawiony model schodów charakteryzuje się minimalistycznym designem i ciekawą bryłą. Schody dywanowe na beton przypominają spływający dywan. Schody wykonane zostały z jesionu o grubości 40 mm. Kolor schodów – szary wosk OSMO. Balustrada ze szkła VSG – bezpiecznego, wycinana z ZĄB i wpuszczona w specjalny kanał montażowy.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.