...

Schody drewniane Rybnik

Schody drewniane stanowią piękny element wystroju wnętrza, który może dodać ciepła, elegancji i naturalnego uroku do Twojego domu. Istnieje wiele różnych stylów i opcji wykończenia schodów drewnianych, które możesz rozważyć w zależności od swojego gustu i ogólnego wystroju wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług AVANTE SCHODY w miejscowości Rybnik i okolicach

Materiał na schody drewniane

Schody drewniane powinny wykonane być z odpowiednio dobranego drewna. Schody dębowe lub jesionowe sprawdzą się najlepiej. Oba te gatunki charakteryzują się dużą twardością i odpornością na wieloletnie użytkowanie.

schody drewniane Rybnik

Schody klasyczne i dywanowe. Które wybrać?

Schody klasyczne z kapinosem to tradycyjne rozwiązanie charakteryzujące się wysuniętym „noskiem” o 25 mm przed podstopnicę. Model ten pozwala na wykonanie wygodnych i bezpiecznych schodów w przypadku gdy beton nie jest zbyt optymalnie wylany. Do schodów klasycznych możemy zamontować podstopnice drewniane o grubości 18-20 mm lub z płyty MDF obustronnie laminowanej o grubości 18mm w dowolnie wybranym kolorze. Atutem schodów klasycznych jest możliwość łatwej instalacji podświetlenia LED w specjalnie wyfrezowanym przez nas kanale.

SCHODY DYWANOWE

Schody dywanowe to nowoczesna bryła sprawiająca wrażenie „spływającego dywanu” pomiędzy kondygnacjami. Na schody dywanowe składają się stopnie i podstopnice drewniane o grubości 40 mm. Ze schodami dywanowymi idealnie komponują się balustrady ze szkła stali lub drewna. To bardzo często wybierana konstrukcja nadająca wnętrzu domu interesującej estetyki.

Schody drewniane z białą podstopnicą Bielsko Biała

Powłoka i odpowiednie zabezpieczenie schodów

Jak wiadomo drewno to naturalny materiał, który musi być odpowiednio wykończony i zabezpieczony tak, aby służył przez wiele lat. Odpowiednim wyborem jest struktura szczotkowana i zabezpieczona olejem w technologii LED VESTING. Zaletami zastosowania olejów naturalnych są:
-swobodna praca i oddychanie drewna
-brak chemicznych substancji wywołujących alergię
-możliwość odnawiania i regeneracji schodów bez użycia specjalistycznego sprzętu
schody drewniane klasyczne Rybnik
schody drewniane Rybnik - śląsk
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.