...

Schody drewniane na beton i samonośne na konstrukcji stalowej Skawina

Skawina to miasto, w którym szukasz wykonawcy schodów drewnianych na beton? Firma AVANTE specjalizuje się w produkcji i montażu schodów drewnianych na beton oraz schodów samonośnych na konstrukcji stalowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarskiej nasze usługi świadczone są na jak najwyższym poziomie. Oferujemy:

Schody na beton:
-klasyczne z kapinosem
-dywanowe

Schody samonośne na konstrukcji stalowej

Stoły drewniane i parapety

schody drewniane na beton skawina

Schody klasyczne z kapinosem

Schody klasyczne z kapinosem to rozwiązanie idealnie sprawdzające się w domach lub mieszkaniach wykończonych w tradycyjnym lub nowoczesnym stylu. Schody z kapinosem wyróżniają się wysuniętym o 25 mm noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń pod nogę. Dodatkowo w schodach klasycznych mamy możliwość wyboru podstopnic – drewnianych lub z płyty MDF w dowolnym kolorze RAL. Zdjęcie przedstawia schody dębowe o grubości 40 mm w wersji rustikalnej z drewnianymi podstopnicami i balustradą typu harfa.

Schody dywanowe na beton

Schody dywanowe to nowoczesna i prosta bryła. Na schody dywanowe składają się stopnie i podstopnie o grubości 40 mm, które są ze sobą sklejane. W schodach klasycznych jak i dywanowych mamy możliwość wyboru stopni w wersji RUSTIK lub NATUR. Zdjęcie przedstawia schody dywanowe z balustradą ze szkła hartowanego o grubości 10 mm wpuszczaną w kanał.

schody dywanowe skawina
schody samonośne na konstrukcji stalowej skawina

Schody samonośne na konstrukcji stalowej

Schody samonośne to schody, które nie wymagają tradycyjnych podpór ani konstrukcji podtrzymujących całą ramę. Schody tego typu utrzymują swój ciężar i niezależnie przenoszą wszystkie obciążenia. Schody wolnostojące projektuje się zazwyczaj tak, aby były estetyczne i nowoczesne, gdyż nie posiadają widocznych podpór czy dodatkowych elementów podtrzymujących całą konstrukcję. Ten typ schodów jest często stosowany we współczesnej architekturze i aranżacji wnętrz, ponieważ doskonale nadaje się do otwartych i przestronnych projektów.

schody samonośne na konstrukcji stalowej skwina
schody samonośne na konstrukcji stalowej skwina
Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.
schody samonośne na konstrukcji stalowej skwina
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.