Schody drewniane montujemy na terenie miasta Katowice i w jego okolicach. Poszukujesz firmy, która wykona schody drewniane do twojego domu lub mieszkania? Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych na beton – klasycznych i dywanowych. 

Schody drewniane na beton - klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton w formie klasycznej charakteryzują się wysuniętym noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń pod nogę. Elementy składające się na schody drewniane tj. stopnie, podstopnie, poręcze i słupki wykonywane są głównie z drewna pochodzenia polskiego – dąb, jesion, buk. Schody mają grubość 40 mm. Podstopnice można wykonać w kilku wersjach – drewniane, płyta MDF w dowolnym kolorze RAL lub szkła lacobel. Wiele realizacji odbyło się w Katowicach.

Schody drewniane Katowice

Schody drewniane Katowice

Schody drewniane wykonane z drewna dębowego. Podstopnice biały połysk z płyty MDF. Schody w układzie zabiegowym.

Schody drewniane na beton - dywanowe

Schody dywanowe na beton charakteryzują się nowoczesnym i minimalistycznym stylem wykonania. Schody dywanowe sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Do schodów dywanowych na beton polecamy balustradę ze szkła hartowanego lub stali.

Schody dywanowe na beton Katowice

Schody dywanowe na beton z drewna dębowego. Grubość stopni i podstopni 40 mm. Schody w układzie prostym z podestem. W stopniach został wyfrezowany specjalny kanał na szybę hartowaną o grubości 10 mm. Kolor schodów naturalny, zabezpieczony woskiem twardym.

Schody dywanowe na beton Kielce