Schody drewniane montujemy na terenie miasta Katowice i w jego okolicach. Poszukujesz firmy, która wykona schody drewniane do twojego domu lub mieszkania? Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych na beton – klasycznych i dywanowych. 

Schody drewniane na beton - klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton w formie klasycznej charakteryzują się wysuniętym noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń pod nogę. Elementy składające się na schody drewniane tj. stopnie, podstopnie, poręcze i słupki wykonywane są głównie z drewna pochodzenia polskiego – dąb, jesion, buk. Schody mają grubość 40 mm. Podstopnice można wykonać w kilku wersjach – drewniane, płyta MDF w dowolnym kolorze RAL lub szkła lacobel. Wiele realizacji odbyło się w Katowicach.

schody drewniane na beton katowice

Schody drewniane Katowice

Zdjęcie przedstawia schody drewniane na beton z kapinosem. Stopnie wykonane zostały z drewna dębowego – litego o grubości 40 mm. Podstopnice z białej płyty MDF dwustronnie laminowanej o grubości 18 mm. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm – mocowana za pomocą uchwytów punktowych (rotuły). Dodatkowym elementem wykańczającym schody są listwy przyścienne z MDF lakierowane w kolorze białym RAL 9003.

schody dywanowe na beton Katowice - śląsk
schody dywanowe na beton Katowice - śląsk

Schody drewniane na beton - dywanowe

Schody dywanowe na beton charakteryzują się nowoczesnym i minimalistycznym stylem wykonania. Schody dywanowe sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Do schodów dywanowych na beton polecamy balustradę ze szkła hartowanego lub stali.

Schody dywanowe na beton Katowice

Schody dywanowe na beton wykonane z jesionu. Grubość stopni i podstopnic 40 mm. Schody zabezpieczone powłoką olejową w kolorze jasno szarym. Do schodów zamocowana została balustrada ze szkła bezpiecznego VSG – hartowane i klejone folią 44.3 o łącznej grubości 10 mm. Szkło zostało oprawione w ramkę drewnianą – pochwyt i słupki.

Schody dywanowe Wieliczka
Schody dywanowe Wieliczka
schody dywanowe na beton Katowice - śląsk