...

Schody drewniane na beton i na konstrukcji stalowej Słomniki, Miechów, Olkusz, Wolbrom

Czy Olkusz, Wolbrom, Miechów lub Słomniki to miasto, w którym mieszkasz? Nasza firma wykona dla Ciebie schody drewniane na betonie i na konstrukcji samonośnej. Firma Avante projektuje, produkuje i montuje wysokiej jakości schody drewniane na betonie i na konstrukcji stalowej. Wieloletnie doświadczenie, przyjazne podejście do każdego zamówienia oraz stosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawiło, że jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych firm w branży produkcji schodów drewnianych, nie tylko na rynku małopolskim.
schody drewniane na beton olkusz wolbrom słomniki miechów
schody drewniane na beton olkusz wolbrom słomniki miechów

Specjalizujemy się w profesjonalnym i kompleksowym wykonawstwie wszelkiego rodzaju schodów drewnianych i na konstrukcji stalowej. Doradzamy i tworzymy projekty w programie AutoCAD oraz produkujemy i montujemy schody u klienta. Stawiamy na nowoczesną inżynierię i rozwój, chcąc stale wzmacniać znaczenie marki Avante na rynku, zawsze pamiętając, że zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy kojarzeni z najwyższej jakości usługami stolarskimi w przystępnych cenach. Nasze usługi charakteryzują się rzemieślniczą wiedzą, precyzją i doskonałym wyczuciem estetycznym.

Schody drewniane klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na betonie składają się z kilku elementów. Są to stopnie drewniane o grubości 40 mm, podstopnice drewniane lub z płyty MDF, balustrady wykonane ze szkła, stali, drewna lub w kombinacji tych komponentów. Montaż schodów drewnianych w domu klienta trwa zwykle około 3 dni. Schody montuje się do betonu za pomocą specjalnych kotew i kleju poliuretanowego w formie piany. Schody klasyczne z kapinosem charakteryzują się wysuniętym o 25 mm noskiem, który zapewnia dodatkową przestrzeń „pod nogę”. Schody klasyczne doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym.
schody drewniane na beton i samonośne olkusz słomniki wolbrom miechów

Schody dywanowe na beton

Kolejna propozycja obłożenia betonu to schody dywanowe wykonane w minimalistycznym i prostym stylu, który świetnie sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych i przestronnych. Jak wiadomo w dzisiejszych czasach schody to nie tylko łącznik pomiędzy kondygnacjami, schody pełnią funkcję dekoracyjną. Schody dywanowe składają się ze stopni i podstopnic o grubości 40 mm – elementy te sklejane są na warsztacie a następnie składane w domu u klienta. Do schodów dywanowych polecamy balustrady ze szkła lub stali.

schody drewniane na beton i samonośne olkusz słomniki wolbrom miechów

Schody samonośne na konstrukcji stalowej

Schody samonośne to coraz częstszy wybór wśród klientów decydujących się na budowę domu. Ze względu na lekkość i możliwość projektowania schodów w dowolnym stylu jest to bardzo dobre rozwiązanie. Dodatkowym atutem schodów samonośnych jest możliwość wykorzystania wolnej przestrzeni pod schodami. Schody te występują w wersji prostej, zabiegowej lub ze spocznikiem. Konstrukcja pod drewniane stopnie wykonana może być z profili zamkniętych, płaskownika lub blachy.

schody samonośne olkusz wolbrom słomniki miechów
schody samonośne olkusz wolbrom słomniki miechów
schody samonośne olkusz wolbrom słomniki miechów
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.