Schody drewniane na beton Słomniki, Miechów, Olkusz, Wolbrom

Słomniki, Miechów, Olkusz lub Wolbrom to miasta, w których szukasz wykonawcy schodów drewnianych do twojego domu? Firma AVANTE zajmuje się produkcją i montażem schodów drewnianych na konstrukcji betonowej. Wykonujemy klasyczne schody drewniane i dywanowe. W dzisiejszych czasach schody drewniane nie są tylko łącznikiem pomiędzy kondygnacjami lecz pełnią główną funkcję wystroju wnętrza. Odpowiednio dobrana balustrada drewniana, ze stali lub szkła doda schodom oryginalnego charakteru. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami. Schody montujemy na terenie małopolski i śląska ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i okolic.

Zdjęcia przedstawiają schody drewniane na beton. Wykonane zostały z drewna dębowego. Balustrada ze stali wycinanej laserowo. Miejsce montażu – Olkusz.

Nowoczesne schody drewniane - dywanowe na beton

Przedstawiona poniżej galeria zdjęć prezentuje schody drewniane na beton w formie dywanowej. Realizacja odbyła się na terenie miasta Słomniki. Materiał wykonania schodów – dąb w kolorze naturalnym w połączeniu z balustradą ze szkła hartowanego. Poręcze drewniane w kolorze białym. W podstopniach zostały zamontowane podświetlenia LED. Schody w układzie prostym z podestem. Struktura schodów – szczotkowana, zabezpieczona olejem twardym.

Galeria zdjęć zamieszczona poniżej przedstawia schody drewniane dywanowe na beton. Schody zostały wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Kolor schodów naturalny – zabezpieczony olejem naturalnym. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm. Realizacja wykonana w Miechowie.