Schody drewniane na beton Jaworzno, Mysłowice, Tychy

Jaworzno, Mysłowice lub Tychy to miasta, w których poszukujesz wykonawcy schodów drewnianych na beton? Nasza firma wykonuje usługi związane z produkcją i montażem schodów drewnianych na terenie małopolski i śląska. Nasze schody wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów takich jak wyselekcjonowane drewno, stal i szkło. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarskiej nasze usługi świadczymy na jak najwyższym poziomie. Wykonujemy schody drewniane klasyczne i dywanowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami.

Schody drewniane na beton - zabiegowe, proste, z podestem

schody drewniane na beton warszawa Piaseczno mińsk mazowiecki myszków

Zdjęcie przedstawia schody drewniane na beton z kapinosem. Stopnie wykonane z dębu litego o grubości 40 mm. Podstopnice z płyty MDF dwustronnie laminowanej. Listwy przyścienne z MDF 12 mm lakierowane w kolorze RAL 9003. Balustrada ze szkła hartowanego – mocowane na uchwytach punktowych.

Zdjęcie przedstawia schody dywanowe na beton. Wykonane zostały z drewna dębowego o grubości 40 mm. Balustrada ze stali czarnej – spawana w formie litery U. Realizacja w Jaworznie.

Schody dywanowe Wieliczka