...

Schody drewniane Chrzanów

Produkcja schodów drewnianych wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i narzędzi. Firma AVANTE specjalizuje się w produkcji i montażu schodów drewnianych na beton i samonośnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarskiej, nasze usługi świadczone są na jak najwyższym poziomie. Dobre schody drewniane zaczynają się od etapu projektowania, odpowiedniego doboru materiałów i solidnego wykonania wraz z montażem.

Schody na beton – rodzaje:

schody drewniane Sosnowiec, Mysłowice, Tychy, Bieruń, Chorzów, Bytom

Schody dywanowe – obłożenie konstrukcji żelbetowej

Schody dywanowe na beton mają nowoczesny design i minimalistyczny sty wykonania. Ich kształt przypomina dywan przepływający pomiędzy piętrami. Schody dywanowe składają się ze stopni i podstopnic o grubości 38-40 mm. Do tego typu schodów idealnie nadają się balustrady wykonane ze szkła, stali, drewna lub kombinacji tych materiałów. Schody na zdjęciu wykonane są z drewna dębowego, które idealnie nadaje się do codziennego użytku. Drewno dębowe jest twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Schody zostały zaimpregnowane twardym olejem UV LED. Balustrada szklana zamocowana w kanale schodowym. Realizacja Chrzanów

Schody klasyczne z kapinosem

Klasyczne schody drewniane to elegancka i trwała propozycja do różnorodnych wnętrz. Charakteryzują się tradycyjnym, ponadczasowym stylem, który pasuje do wielu różnych aranżacji. Oto kilka cech klasycznych schodów drewnianych:

Cechą charakterystyczną schodów klasycznych jest przedłużenie noska o 25 mm, co w wielu przypadkach podnosi komfort schodów. Zaletą schodów klasycznych jest możliwość wyboru spośród wielu wariantów podstopnic:
– Płyta MDF 18mm, dwustronnie laminowana, w dowolnym kolorze
– Podstopnice drewniane dostępne w kolorze schodkowym lub w innych kolorach z naszej palety barw

Na zdjęciu klasyczne schody wykonane z drewna dębowego. Stopnie mają grubość 40 mm, a podstopnice wykonane są z białej płyty MDF. Elegancki wygląd zapewniają także balustrady wykonane ze szkła hartowanego mocowane na rotulach ze stali nierdzewnej.

schody klasyczne z balustradą szklaną Sosnowiec Mysłowice
schody samonośne kraków wieliczka małopolska

Rodzaje materiałów używanych do produkcji schodów

Schody drewniane na beton wymagają doboru odpowiednich materiałów do produkcji i montażu schodów. Najlepszą decyzją jest wybór twardego drewna na stopnie – dębu lub jesionu. Kolejnym krokiem jest wybór powłoki zabezpieczającej schody – może to być lakier chemiczny lub wysokiej jakości olej utwardzany lampą LED. Prawie 99% wykonywanych przez nas schodów wykorzystujemy olej. Zalety tego rozwiązania to:
– Możliwość naturalnego oddychania drewna
– Elementy zabezpieczone olejem można łatwo zregenerować i odnowić
-Olej nie zawiera substancji szkodliwych
– Naturalne refleksy w wyglądzie drewna

Kolejnym etapem jest balustrada – powinna być mocna i stabilna, aby była bezpieczna i praktyczna. Każda balustrada jest wykonywana według preferencji i wizji klienta.

Jeśli planujesz zamontować w swoim domu klasyczne schody drewniane, warto skonsultować się z doświadczonym stolarzem lub firmą specjalizującą się w produkcji schodów, aby dostosować projekt do Twoich potrzeb i preferencji. Usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i karpackiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, galerią zdjęć i skorzystania z usług AVANTE.
schody drewniane Jaworzno Mysłowice Tychy
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.