Schody drewniane Chrzanów - małopolska. Zabiegowe, proste, ze spocznikiem

Chrzanów to miasto, w którym szukasz wykonawcy schodów drewnianych? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych na beton, na konstrukcji stalowej i samonośnych. Szczególnym uwzględnieniem obszaru naszej działalności jest małopolska, Chrzanów i miejscowości wokół tego miasta. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i tradycyjnych schodów. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru i projektowania schodów oraz balustrad.

Schody drewniane na beton - klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton wykonujemy w dwóch wersjach – w klasycznej z kapinosem i nowoczesnej dywanowej. Schody klasyczne charakteryzują się wysuniętym noskiem – kapinosem, który ma za zadanie zwiększyć wymiar głębokości pod nogę. Dzięki takiemu rozwiązaniu schody są wygodniejsze. Do schodów z kapinosem montowane są zazwyczaj podstopnice drewniane lub z białej płyty MDF.

Schody drewniane Chrzanów

Schody drewniane Chrzanów - klasyczne z kapinosem na beton

Schody drewniane na beton z kapinosem wykonane z drewna dębowego o grubości 40 mm. Kolor schodów – BRĄZ BN 22. Balustrada wykonana z drewnianych tralek i poręczy malowanych na kolor biały.

Schody dywanowe na beton

Schody dywanowe na beton charakteryzują się nowoczesnym stylem i niecodzienną formą wykonania. Schody dywanowe nie posiadają kapinosa, sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu spływającego pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Tego typu schody mogą być proste, zabiegowe lub ze spocznikiem. Do schodów dywanowych polecamy balustrady wykonane ze szkła, stali wycinanej laserowo.

Schody dywanowe na beton wykonane z dębu. Grubość stopni i podstopni 40 mm. Kolor ORANŻ BN 31, zabezpieczony woskiem twardym. Balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm, wycinana w tzw. ZĄB. Forma układu schodów – proste jednobiegowe ze spocznikiem. Realizacja w Chrzanowie.

Schody drewniane na beton Tarnów

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami w celu wyceny schodów!