...

Chrzanów Małopolska

Schody drewniane Chrzanów – małopolska. Zabiegowe, proste, ze spocznikiem

Chrzanów to miasto, w którym szukasz wykonawcy schodów drewnianych? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem schodów drewnianych na beton, na konstrukcji stalowej i samonośnych. Szczególnym uwzględnieniem obszaru naszej działalności jest małopolskaChrzanów i miejscowości wokół tego miasta. Specjalizujemy się w produkcji nowoczesnych i tradycyjnych schodów. Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w zakresie doboru i projektowania schodów oraz balustrad.

Schody drewniane na beton – klasyczne z kapinosem

Schody drewniane na beton wykonujemy w dwóch wersjach – w klasycznej z kapinosem i nowoczesnej dywanowej. Schody klasyczne charakteryzują się wysuniętym noskiem – kapinosem, który ma za zadanie zwiększyć wymiar głębokości pod nogę. Dzięki takiemu rozwiązaniu schody są wygodniejsze. Do schodów z kapinosem montowane są zazwyczaj podstopnice drewniane lub z białej płyty MDF.

Schody drewniane Chrzanów – klasyczne z kapinosem na beton

Schody drewniane na beton z kapinosem. Stopnie wykonane zostały z jesionu o grubości 40 mm. Stopnie w kolorze naturalnym – olej twardy OSMO. Podstopnice z białej płyty MDF o grubości 18 mm. Listwy przyścienne z MDF 12 mm w kolorze białym. Balustrada ze stali czarnej – profil 20 x 20 mm malowana proszkowo. Realizacja w Chrzanowie.

Schody dywanowe na beton

Schody dywanowe na beton charakteryzują się nowoczesnym stylem i niecodzienną formą wykonania. Schody dywanowe nie posiadają kapinosa, sprawiają wrażenie rozłożonego dywanu spływającego pomiędzy kondygnacjami. Stopnie i podstopnie mają grubość 40 mm. Tego typu schody mogą być proste, zabiegowe lub ze spocznikiem. Do schodów dywanowych polecamy balustrady wykonane ze szkła, stali wycinanej laserowo.

Schody dywanowe na beton wykonane z jesionu. Grubość stopni i podstopni 40 mm. Powłoka schodów zabezpieczona woskiem twardym w kolorze szarym. Balustrada ze szkła hartowanego VSG o grubości 10 mm, wycinana w tzw. ZĄB. Forma układu schodów – proste dwubiegowe ze spocznikami. Realizacja w Chrzanowie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami w celu wyceny schodów!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.