...

Schody drewniane Bielsko – Biała

Bielsko Biała to miejscowość, w której budujesz lub remontujesz dom? Nasza firma specjalizuje się w produkcji i montażu schodów drewnianych wraz z balustradami ze szkła, stali i drewna. Drewniane schody to bardzo popularny wybór w wielu wnętrzach. Nasza firma pomoże Państwu dobrać je odpowiednio do aranżacji mieszkania. Wykonywane przez nas schody łączy estetyka, trwałość i naturalny urok drewna. Poniżej przedstawiamy kilka niezbędnych informacji na temat naszych produktów i usług.

Z jakiego materiału wykonać schody na konstrukcji żelbetowej?

Schody drewniane wykonywane są zazwyczaj z drewna takiego jak: dąb, jesion lub orzech. To najtwardsze gatunki drewna spełniające wszystkie warunki do montażu na konstrukcję żelbetową.
schody drewniane Bielsko Biała

Jak wykonywane są schody drewniane?

Schody drewniane w zależności od modelu wykonywane są z litego drewna o grubości 40 mm – w tym przypadku mowa o schodach dywanowych gdzie stopień i podstopnica muszą mieć tą samą grubość aby uzyskać efekt „spływającego dywanu”. Schody klasyczne z kapinosem wykonywane są z desek o grubości 40 mm a podstopnice z drewna o grubości 20 mm lub z płyty MDF obustronnie laminowanej o grubości 18 mm.
Do schodów drewnianych proponujemy listwy przyścienne wykonane z drewna lub mdf 12×60 mm malowanego w kolorze białym.
schody dywanowe Bielsko Biała
Schody drewniane z białą podstopnicą Bielsko Biała

Wykończenie i zabezpieczenie schodów drewnianych

Jak wiadomo drewno to naturalny materiał, który musi być odpowiednio wykończony i zabezpieczony tak, aby służył przez wiele lat. Odpowiednim wyborem jest struktura szczotkowana i zabezpieczona olejem w technologii LED VESTING. Zaletami zastosowania olejów naturalnych są:
-swobodna praca i oddychanie drewna
-brak chemicznych substancji wywołujących alergię
-możliwość odnawiania i regeneracji schodów bez użycia specjalistycznego sprzętu

Schody drewniane na beton – klasyczne i dywanowe Bielsko – Biała

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą w pozostałych zakładkach, obejrzenia realizacji oraz skorzystania z usług AVANTE SCHODY DREWNIANE na terenie miejscowości Bielsko Biała i okolicach.
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.