...

Schody Drewniane Wieliczka

Schody drewniane na beton wykonane przez naszą firmę charakteryzują się nowoczesnym designem i profesjonalnym wykonaniem. Dbamy o to, aby nasi klienci cieszyli się naszymi schodami przez wiele lat. Wieliczka to miasto, w którym budujesz dom lub jesteś na etapie wykańczania mieszkania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania w celu wyceny schodów. Nasze usługi świadczymy na terenie małopolski, śląska i okolic.

Rodzaje schodów drewnianych

Schody drewniane na beton mogą być wykonane w dwóch wariantach. Pierwszym z nich są schody drewniane klasyczne. Ten model schodów wyróżnia kapinos – wysunięta o 25 mm część stopnia drewnianego. Schody z kapinosem są wygodniejsze w przypadku gdy stopnie betonowe mają małą głębokość pod „nogę”. W stopniach drewnianych wyfrezowany jest kanał na podstopnicę wykonaną z białej płyty MDF lub drewna. Dodatkowym atutem stopni z kapinosem jest możliwość zamocowania podświetlenia LED.

Schody dywanowe na beton

Kolejnym wariantem jest wybór schodów drewnianych dywanowych. Schody tego typu charakteryzują się minimalistycznym wyglądem, prostotą i elegancją. Elementy składające się na schody dywanowe – stopnie i podstopnice mają taką samą grubość – 40 mm. Swoim wyglądem przypominają swobodnie rozłożony dywan pomiędzy kondygnacjami. W schodach dywanowych można zamontować balustradę ze szkła hartowanego w specjalnie wyfrezowanych kanałach.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.