Schody drewniane klasyczne - co je wyróżnia?

Schody drewniane na beton z kapinosem charakteryzują się wysuniętym o 25 mm noskiem, który ma za zadanie zwiększyć przestrzeń do stawiania stopy. W dzisiejszych czasach schody drewniane nie pełnią roli tylko i wyłącznie łącznika pomiędzy kondygnacjami. Są głównym elementem wystroju naszych domów. Schody drewniane w połączeniu z balustradą ze szkła, stali lub drewna wpasują się niemal do każdego stylu wnętrza domu.

Schody drewniane Wieliczka
schody drewniane na beton warszawa Piaseczno mińsk mazowiecki myszków
schody drewniane na beton warszawa Piaseczno mińsk mazowiecki myszków
schody drewniane na beton warszawa Piaseczno mińsk mazowiecki myszków

Zdjęcia powyżej przedstawiają schody drewniane z kapinosem. W obydwóch przypadkach do produkcji schodów zostało wykorzystane drewno dębowe o grubości 40 mm, podstopnice z białej płyty MDF o grubości 18 mm, listwy przyścienne z MDF lakierowanego w kolorze białym RAL 9003 oraz balustrada ze szkła hartowanego o grubości 10 mm mocowanego za pomocą uchwytów punktowych ze stali nierdzewnej.

Warszawa, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki, Myszków - oferta wykonawstwa schodów drewnianych na beton.

Budujesz lub urządzasz dom na terenie miasta Warszawa lub w okolicach? Nasza firma oferuje kompleksowe wykonawstwo i montaż kompletnych schodów drewnianych wraz z balustradami na terenie województwa mazowieckiego. W ofercie znajdą Państwo schody drewniane na beton w układzie prostym, zabiegowym lub ze spocznikiem. Wykonujemy balustrady ze szkła hartowanego, VSG (bezpiecznego), stali czarnej lub drewna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Schody dywanowe na beton - prostota i elegancja w każdym detalu

Schody dywanowe na beton charakteryzują się minimalistycznym stylem wykonania, prostotą i elegancją. Schody przypominają rozwinięty dywan wzdłuż pomiędzy kondygnacjami. Schody dywanowe nie mają klasycznych nosków. Elementy składające się na schody dywanowe – stopnie i podstopnice mają jednakową grubość – 40 mm. Do schodów dywanowych polecamy balustrady wykonane ze stali czarnej lub szkła hartowanego dokręcanego za pomocą uchwytów punktowych lub wpuszczaną w kanał.

Schody dywanowe Wieliczka
Schody dywanowe Wieliczka

Schody wykonujemy we wszystkich możliwych konfiguracjach i połączeniach stali, drewna i szkła. Polecamy drewno polskiego pochodzenia takie jak dąb lub jesion. Na życzenie klienta możliwe jest wykonanie schodów z drewna egzotycznego. Najlepszym rozwiązaniem zabezpieczenia schodów jest powłoka oleju twardego OSMO. Dodatkowo możemy wykonać schody w wersji szczotkowanej.